MUZYKOTEKA: OLIMPIJSKI SEZON KONCERTÓW RODZINNYCH (PROGRAM 2024/2025)

Przed nami olimpijski sezon Koncertów Rodzinnych! Już teraz warto zarezerwować karnet na sezon 2024/25!  (ZAREZERWUJ TUTAJ)

Rok 2024 to rok wielkich wydarzeń sportowych na arenie międzynarodowej. Jesteśmy w przededniu wielkiego święta i olimpijskich zmagań, którymi emocjonować będziemy się już wkrótce!

Akcentu sportowego nie mogło zabraknąć więc w programach Koncertów Rodzinnych w sezonie 2024/25.

Pierwszy koncert po wakacyjnej przerwie odbędzie się w sobotę 5 października o godzinie 11:00! Zapraszamy na Muzyczne Igrzyska – TRIATHLON , podczas których, oprócz muzyki, nie zabraknie również sportu!

Koncert Rodzinny fot. A.Hoffmann

W listopadzie spotkamy się z Wami aż dwa razy!  Pozostając w duchu wydarzeń sportowych 16 listopada proponujemy zapasy…kontrabasów!  MUZOBAJKI – Kontrabasy i zapasy to zabawna opowieść o tym jak ważna jest dobra forma (nie tylko w sporcie), zdrowa dieta, ruch i higieniczny tryb życia. Natomiast 30 listopada zapraszamy do udziału w sztafecie. Koncert Rodzinny Paryska sztafeta! poprowadzi specjalnie dla Was francuski dyrygent Sebastien Rouland, który zawiadywał będzie muzycznym zmaganiom Orkiestry Filharmonii Poznańskiej.

 

W sezonie 2024/25 odbędzie się osiem koncertów MUZYKOTEKI, a cały program prezentujemy TUTAJ.

 

 

 

JAK ZAREZERWOWAĆ KARNET?

Rezerwacje prosimy kierować drogą mailową na adres  biuropros@filharmoniapoznanska.pl do końca sierpnia (!)

 

WAŻNE

Podczas wypełniania rezerwacji – w treści wiadomości – prosimy podać: ilość rezerwowanych karnetów; wybór kategorii miejsca (VIP, miejsca I lub II); imiona i nazwiska karnetowiczów.

Miejsca przydzielane będą na podstawie kolejności przesłanych rezerwacji.

 

ILE KOSZTUJE KARNET?

Podobnie jak przed rokiem, dla naszych melomanów przygotowaliśmy atrakcyjny system rabatowy, uzależniony od ilości zakupionych karnetów.

Zachęcamy do zapoznania się z poniższym cennikiem karnetów dla Koncertów Rodzinnych MUZYKOTEKA.

 

CENNIK KARNETÓW MUZYKOTEKI W SEZONIE 2024/25 

KIEDY I JAK ODEBRAĆ KARNET?

Sprzedaż  i tym samym odbiór zarezerwowanych karnetów rozpoczniemy w drugiej połowie września. Karnety będą dostępne w kasie, w holu Auli UAM. Godziny pracy kasy podamy w późniejszym terminie oraz w osobnym wpisie.

WAŻNE! Nie będzie możliwości płatności i odbioru karnetów bezpośrednio w dniu pierwszego koncertu sezonu!

 

 

 

 

 

18 czerwca 2024|