MUZYKOTEKA: REZERWACJA KARNETÓW NA SEZON 2024/25

Zachęcamy do rezerwacji i zakupu karnetów na sobotnie Koncerty Rodzinne – MUZYKOTEKA – organizowane przez Pro Sinfonikę – Filharmonię Poznańską w sezonie artystycznym 2024/2025!

W nadchodzącym sezonie planujemy osiem koncertów, które odbywać będą się tradycyjnie w Auli Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

JUŻ TERAZ ZAREZERWUJ SWOJE MIEJSCE W FILHARMONII NA KONCERTY RODZINNE!

 

 

JAK ZAREZERWOWAĆ KARNET?

Rezerwacje prosimy kierować drogą mailową na adres  biuropros@filharmoniapoznanska.pl do końca sierpnia (!)

 

WAŻNE

Podczas wypełniania rezerwacji – w treści wiadomości – prosimy podać: ilość rezerwowanych karnetów; wybór kategorii miejsca (VIP, miejsca I lub II); imiona i nazwiska karnetowiczów.

Miejsca przydzielane będą na podstawie kolejności przesłanych rezerwacji.

 

ILE KOSZTUJE KARNET?

Podobnie jak przed rokiem, dla naszych melomanów przygotowaliśmy atrakcyjny system rabatowy, uzależniony od ilości zakupionych karnetów.

Zachęcamy do zapoznania się z poniższym cennikiem karnetów dla Koncertów Rodzinnych MUZYKOTEKA.

 

CENNIK KARNETÓW MUZYKOTEKI W SEZONIE 2024/25 

KIEDY I JAK ODEBRAĆ KARNET?

Sprzedaż  i tym samym odbiór zarezerwowanych karnetów rozpoczniemy w drugiej połowie września. Karnety będą dostępne w kasie, w holu Auli UAM. Godziny pracy kasy podamy w późniejszym terminie oraz w osobnym wpisie.

WAŻNE! Nie będzie możliwości płatności i odbioru karnetów bezpośrednio w dniu pierwszego koncertu sezonu!

 

INAUGURACJA

Sezon Koncertów Rodzinnych MUZYKOTEKA zainaugurujemy w sobotę, 5 października o godzinie 11:00, koncertem Muzyczne Igrzyska. 

Szczegółowy harmonogram koncertów pojawi się wkrótce na stronie internetowej oraz w naszych social mediach. Już teraz zapewniamy jednak, że podczas nadchodzącego sezonu, nie będziecie się nudzić! 😉

 

Do zobaczenia w Auli UAM w Poznaniu!

 

24 maja 2024|