Ponad pół wieku nieprzerwanie działamy pod skrzydłami Filharmonii Poznańskiej propagując ideę wychowania dzieci i młodzieży poprzez sztukę. Naszą działalnością edukacyjno-artystyczną pokazujemy, jak magiczna i piękna jest muzyka – nie zawsze poważna.  Założycielem oraz wieloletnim Prezesem Pro Sinfoniki był Alojzy Andrzej Łuczak. Obecnie funkcję kierownika sprawuje dr Marlena Gnatowicz.

Nasza oferta koncertowa to  MUZYKOTEKA, czyli koncerty rodzinne organizowane raz w miesiącu w Auli Uniwersyteckiej, na które zapraszamy wszystkich młodych melomanów ( od 6 lat wzwyż ), MUZYKOTECZKA –  cykl koncertów rodzinnych dedykowany najmłodszym odbiorcom (3-5 lat), którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z muzyką, MUZOMOBIL – to koncerty z którymi jeździmy do Was.  Możecie oglądać nas również w sieci, w specjalnym cyklu audycji #MUZONET.

Jeśli chcesz poznać tajniki muzyki, posłuchać dzieł muzycznych od średniowiecza do współczesności, poznać kulturę muzyczną innych krajów, spotkać ciekawych ludzi, zobaczyć znanych i mniej znanych, ale zawsze wybitnych artystów, uczestniczyć w muzycznych projektach, być współtwórcą koncertów, a nawet wystąpić na estradzie – weź udział w naszych koncertach!

SPRAWDŹ KONCERTY ORGANIZOWANE
W AULI UNIWERSYTECKIEJ

MUZYKOTEKA

WIĘCEJ

ZOBACZ OFERTĘ KONCERTÓW, Z KTÓRYMI
JEŹDZIMY DO WAS

MUZOMOBIL

WIĘCEJ