Ponad pół wieku nieprzerwanie działamy pod skrzydłami Filharmonii Poznańskiej propagując ideę wychowania dzieci i młodzieży poprzez sztukę. Naszą działalnością edukacyjno-artystyczną pokazujemy, jak magiczna i piękna jest muzyka – nie zawsze poważna.  Założycielem oraz wieloletnim Prezesem Pro Sinfoniki był Alojzy Andrzej Łuczak. Obecnie funkcję kierownika sprawuje dr Marlena Gnatowicz.

Nasza oferta koncertowa to MUZYKOTEKA, czyli sobotnie koncerty rodzinne organizowane raz w miesiącu w Auli Uniwersyteckiej, na które zapraszamy wszystkich młodych melomanów (od 6 lat wzwyż), MUZYKOTECZKA –  cykl koncertów rodzinnych dedykowany najmłodszym odbiorcom (3-5 lat), którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z muzyką, MUZOMOBIL – czyli koncerty z którymi przyjeżdżamy do Waszych przedszkoli i szkół. Możecie również oglądać nas w sieci, w specjalnym cyklu audycji #MUZONET.

Jeśli chcesz poznać tajniki muzyki, posłuchać dzieł muzycznych od średniowiecza do współczesności, poznać kulturę muzyczną innych krajów, spotkać ciekawych ludzi, zobaczyć znanych i mniej znanych, ale zawsze wybitnych artystów, uczestniczyć w muzycznych projektach, być współtwórcą koncertów, a nawet wystąpić na estradzie – weź udział w naszych koncertach!

SPRAWDŹ KONCERTY ORGANIZOWANE
W AULI UNIWERSYTECKIEJ

MUZYKOTEKA

WIĘCEJ

SPRAWDŹ KONCERTY ORGANIZOWANE
W SALI LUBRAŃSKIEGO

MUZYKOTECZKA

WIĘCEJ

ZOBACZ OFERTĘ KONCERTÓW, Z KTÓRYMI
JEŹDZIMY DO WAS

MUZOMOBIL

WIĘCEJ