Informujemy, że od poniedziałku 11 września rozpoczniemy sprzedaż zarezerwowanych miejsc karnetowych na Koncerty Rodzinne – MUZYKOTEKA – organizowane przez Pro Sinfonikę – Filharmonię Poznańską w sezonie artystycznym 2023/2024.

WAŻNE: dotychczasowi karnetowicze proszeni są o zabranie ze sobą zeszłorocznych karnetów!

 

DO KIEDY, GDZIE I JAK ODEBRAĆ KARNET?

Sprzedaż i tym samym odbiór zarezerwowanych wcześniej karnetów rozpoczniemy od 11 września.

Karnety dostępne będą w kasie, w holu Auli UAM (ul. Wieniawskiego 1), od poniedziałku do piątku w godzinach 13:00 – 17:00. 

Zakończenie sprzedaży i jednocześnie koniec pracy kasy biletowej przewidziany jest na piątek 29 września, dlatego, już teraz, bardzo prosimy Państwa o zarezerwowanie czasu i jak najszybsze zrealizowanie płatności oraz odbiór zarezerwowanych wcześniej karnetów.

 

WAŻNE! Nie będzie możliwości płatności i odbioru karnetów bezpośrednio w dniu pierwszego koncertu sezonu!

 

REZERWACJE KARNETÓW DO 8 WRZEŚNIA

Przypominamy, że jeszcze tylko do piątku zarezerwować można karnet na Koncerty Rodzinne z cyklu MUZYKOTEKA.

Sposób rezerwacji oraz cennik dostępny jest TUTAJ

Po tym czasie nie będzie możliwości rezerwacji, a wolne miejsca trafią do otwartej sprzedaży biletowej.

 

START SEZONU

Już w sobotę, 7 października o godzinie 11:00, zainaugurujemy nowy sezon koncertem VIVAT PROSINFONIKA! Będzie to także koncert uświetniający jubileusz 55 – lecia naszej działalności!

Tego dnia, na estradzie Auli Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, wystąpią: przy fortepianie – Yoav LEVANON oraz Orkiestra Filharmonii Poznańskiej pod batutą Szymona NAŚCISZEWSKIEGO.

W programie koncertu, oprócz  XX Koncertu fortepianowego d-moll KV466 Wolfganga Amadeusa Mozarta, usłyszymy utwór zamówiony przez Filharmonię Poznańską na 55-lecie Pro Sinfoniki pt. Vivat Pro Sinfonika!  Kompozytorem utworu, którego prawykonanie odbędzie się podczas inauguracji sezonu jest słynny, polski kompozytor, Krzysztof Meyer.

Szczegółowy program sezonu dostępny jest TUTAJ

 

Do zobaczenia w Auli UAM w Poznaniu!