W związku z rozpoczęciem roku szkolnego oraz dużym zainteresowaniem naszą ofertą koncertową, przedłużamy rezerwacje karnetów na sobotnie Koncerty Rodzinne – MUZYKOTEKA – organizowane przez Pro Sinfonikę – Filharmonię Poznańską w sezonie artystycznym 2023/2024 do 8 września bieżącego roku.

Po tym czasie nie będzie możliwości rezerwacji, a wolne miejsca trafią do otwartej sprzedaży biletowej.

 

W nadchodzącym sezonie planujemy siedem koncertów (ZOBACZ REPERTUAR) , które odbywać się będą w Auli Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

 

JAK ZAREZERWOWAĆ KARNET?

Rezerwacje prosimy kierować drogą mailową na adres  biuropros@filharmoniapoznanska.pl do 8 września (!)

 

ILE KOSZTUJE KARNET?

Podobnie jak przed rokiem, dla naszych melomanów przygotowaliśmy atrakcyjny system rabatowy, uzależniony od ilości zakupionych karnetów.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym cennikiem karnetów dla Koncertów Rodzinnych MUZYKOTEKA.

 

CENNIK KARNETÓW MUZYKOTEKI W SEZONIE 2023/24


 


WAŻNE

Podczas wypełniania rezerwacji – w treści wiadomości – prosimy podać: ilość rezerwowanych karnetów; wybór kategorii miejsca (VIP, miejsca I lub II); imiona i nazwiska karnetowiczów.

Miejsca przydzielane będą na podstawie kolejności przesłanych rezerwacji. Dotychczasowe rezerwacje zachowują swoją ważność.

 

KIEDY I JAK ODEBRAĆ KARNET?

Sprzedaż  i tym samym odbiór zarezerwowanych karnetów rozpoczniemy od 11 września. Karnety będą dostępne w kasie, w holu Auli UAM, od poniedziałku do piątku w godzinach od 13:00 – 17:00.

WAŻNE! Nie będzie możliwości płatności i odbioru karnetów bezpośrednio w dniu pierwszego koncertu sezonu!

 

INAUGURACJA

Już w sobotę, 7 października o godzinie 11:00 zainaugurujemy nowy sezon koncertem VIVAT PROSINFONIKA! Będzie to także koncert uświetniający jubileusz 55 – lecia naszej działalności!

Tego dnia, na estradzie Auli Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, wystąpią: przy fortepianie – Yoav LEVANON oraz Orkiestra Filharmonii Poznańskiej pod batutą Szymona NAŚCISZEWSKIEGO.

W programie koncertu, oprócz  XX Koncertu fortepianowego d-moll KV466 Wolfganga Amadeusa Mozarta, usłyszymy utwór zamówiony przez Filharmonię Poznańską na 55-lecie Pro Sinfoniki pt. Vivat Pro Sinfonika!  Kompozytorem utworu, którego prawykonanie odbędzie się podczas inauguracji sezonu jest słynny, polski kompozytor, Krzysztof Meyer.

Szczegółowy program sezonu dostępny jest TUTAJ

 

Do zobaczenia w Auli UAM w Poznaniu!