Znamy już program kwietniowego Koncertu Rodzinnego MUZYKOTEKA „Rodzinny koncert życzeń”, który odbędzie się 13 kwietnia o godzinie 11:00 w Auli UAM w Poznaniu!  BILETY KUPISZ TUTAJ

Ten pomysł zrodził się już jakiś czas temu, jednak dopiero w tym sezonie postanowiliśmy go zrealizować. Długo bowiem zastanawialiśmy się jakich utworów chciałaby posłuchać nasza młoda publiczność. Postanowiliśmy zatem zapytać.

Podczas marcowego Koncertu Rodzinnego MUZYKOTEKA ”Cztery rogi świata”, młodzi melomani otrzymali od nas specjalne karty do głosowania. By nieco ułatwić zadanie i zawęzić obszar, do wyboru było kilka muzycznych zestawów od baroku do początku XIX wieku, a wśród nich dzieła: Vivaldiego, Bacha, Haydna, Mozarta czy Beethovena.

 

 

Zarówno przed koncertem jak i tuż po jego zakończeniu, młoda publiczność wraz z rodzicami, dziadkami i opiekunami, wybrała swoje ulubione kompozycje. Po zliczeniu wszystkich głosów, powstał program kwietniowego koncertu, który z wielką przyjemnością, w formie plakatu, publikujemy poniżej!

 

 

KUP BILET