Zapraszamy na kolejne spotkanie w nowym sezonie MUZYKOTECZKI, czyli Koncertów Rodzinnych dla najmłodszych, organizowanych przez Pro Sinfonikę – Filharmonię Poznańska!
Już w sobotę, 28 października  spotkajmy się tradycyjnie w Sali Abpa. Jana Lubrańskiego przy ul.Wieniawskiego 1. w Poznaniu!

 

W rodzinnej  atmosferze, na mięciutkim dywanie, wśród kolorowych poduszek, dzieci będą nie tylko aktywnie słuchać ale też śpiewać, klaskać a nawet podejmować pierwsze próby muzykowania!

Razem z Zespołem Folklorystycznym WIELKOPOLANIE zwiedzimy muzyczne regiony Polski. Barwne stroje, tańce, instrumenty, a przy tym mnóstwo dobrej zabawy!

 

MUZYKOTECZKA  – czyli Filharmonia dla MALUSZKA to cykl koncertów rodzinnych dedykowany najmłodszym odbiorcom (3 – 5 lat ), którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z muzyką. Od kilku lat oferta ta cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem rodziców, którzy wraz ze swoimi pociechami uczestniczą w comiesięcznych spotkaniach. Pierwszy powakacyjny koncert już za nami, zatem czas na kolejne spotkanie!  

 

 

BILETY

Bilety na MUZYKOTECZKĘ dostępne są tylko w sprzedaży internetowej za pośrednictwem portalu Bilety24.pl i w zakładce BILETY I KARNETY. Link do ich zakupu pojawiać się będzie również w naszym facebookowym wydarzeniu, dlatego warto nas obserwować!

Koszt biletu dla dziecka z jednym opiekunem to 35 zł.

WAŻNE: zakup na stronie Bilety24.pl (wersja przykładowa) 1 bilet = dziecko + opiekun = jedna transakcja. Każda kolejna osoba uczestnicząca w wydarzeniu zobowiązana jest do zakupu kolejnego biletu.

 

TERMINARZ WYDARZEŃ W SEZONIE 2023/24

Już teraz zaplanujcie muzyczne weekendy razem z nami! Zachęcamy do zapoznania się z programem i terminarzem cyklu koncertów MUZYKOTECZKA w nadchodzącym sezonie!

→  zobacz program MUZYKOTECZKI  w sezonie 2023/24

 

Wszystkich chętnych zapraszamy raz w miesiącu, do Sali Lubrańskiego, znajdującej się w budynku Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, przy ul. Wieniawskiego 1 w Poznaniu. Przeciętny czas trwania koncertu to 35 minut.

 

MUZYKOTECZKA to doskonała zabawa dla najmłodszych, a zarazem sposób na wspólne, rodzinne spędzenie czasu!