MUZYKOTECZKA  – czyli Filharmonia dla MALUSZKA to cykl koncertów rodzinnych dedykowany najmłodszym odbiorcom (3 – 5 lat ), którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z muzyką. Od kilku lat oferta ta cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem rodziców, którzy wraz ze swoimi pociechami uczestniczą w comiesięcznych spotkaniach. Pierwszy powakacyjny koncert już 23 września, dlatego już teraz sprawdźmy jakie nowości czekają w kolejnym sezonie muzycznych przygód!

INAUGURACJA Z PANEM ŚWIERSZCZEM!

W nadchodzącym sezonie przygotowaliśmy siedem muzycznych tematów, które z całą pewnością umilą sobotnie przedpołudnia najmłodszym słuchaczom oraz ich rodzicom!

W rodzinnej  atmosferze, na mięciutkim dywanie, wśród kolorowych poduszek, dzieci będą nie tylko aktywnie słuchać ale też śpiewać, klaskać a nawet podejmować pierwsze próby muzykowania!

Gotowi wyruszyć na muzyczny szlak? 23 września, wraz z panem Świerszczem, wybierzemy się podróż celem odnalezienia… Muzyki! „Pan Świerszcz na muzycznym szlaku” to tytuł inauguracyjnego spotkania. Te, przez cały sezon, odbywać się będą w dwóch grupach: o godzinie 10:00 i 11:30.

Bilety (podobnie jak w poprzednim sezonie) dostępne będą za pośrednictwem portalu Bilety24.pl. Link do ich zakupu pojawiać się będzie również w naszym facebookowym wydarzeniu, dlatego warto nas obserwować!

Bilety na pierwszą MUZYKOTECZKĘ (23 września godz. 10:00 i 11:30) pojawią się w sprzedaży w ostatnim tygodniu sierpnia.

  • AKTUALIZACJA: bilety dostępne w zakładce bilety online oraz na stronie Bilety24.pl

 

TERMINARZ WYDARZEŃ W SEZONIE 2023/24

Już teraz zaplanujcie muzyczne weekendy razem z nami! Zachęcamy do zapoznania się z programem i terminarzem cyklu koncertów MUZYKOTECZKA w nadchodzącym sezonie!

→  zobacz program MUZYKOTECZKI  w sezonie 2023/24

 

Wszystkich chętnych zapraszamy raz w miesiącu, do Sali Lubrańskiego, znajdującej się w budynku Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, przy ul. Wieniawskiego 1 w Poznaniu. Przeciętny czas trwania koncertu to 35 minut.

 

MUZYKOTECZKA to doskonała zabawa dla najmłodszych, a zarazem sposób na wspólne, rodzinne spędzenie czasu!