Informujemy, że w otwartej sprzedaży internetowej pojawiły się bilety na kwietniowy Koncert Rodzinny z cyklu MUZYKOTEKA –  „Muzyka i zwierzęta”.  

(LINK DO ZAKUPU)

 

MUZYKOTEKA to sobotnie koncerty rodzinne, organizowane raz w miesiącu w Auli Uniwersyteckiej w Poznaniu. Dla małych (od 6. roku życia) i dużych miłośników muzyki, dla dawnych i nowych przyjaciół Pro Sinfoniki, dla znawców i amatorów, a także dla tych, których najzwyczajniej zainteresują nasze muzyczne projekty.

HISTORIA sobotnich koncertów sięga początków Pro Sinfoniki. Ich celem było i jest ukazanie piękna i różnorodności muzyki. Na Pro Sinfonicznej estradzie oklaskiwana była niezliczona rzesza artystów, wykonywane były dzieła różnych epok: stare i nowe, pochodzące z różnych stron świata. Istna muzykoteka, z której możecie brać to, co lubicie, czyli tradycyjne koncerty symfoniczne, muzykę ludową, muzykę popularną w niebanalnych opracowaniach, a także kino (nie takie) nieme.

 

 

O KONCERCIE:

Zastanawialiście się kiedyś czy zwierzęta lubią muzykę?

Może zatem niech przemówią do nas same?

 

w programie:

Camille Saint-Saëns, Karnawał zwierząt

 

wykonawcy:

Michał FRANCUZ – fortepian I

Jacek KORTUS – fortepian II

Marcin SUSZYCKI – skrzypce I

Ewa SUSZYCKA – skrzypce II

Dominik DĘBSKI – altówka

JÓZEF CZARNECKI – wiolonczela

SZYMON GUZOWSKI – kontrabas

Elżbieta TURCZYŃSKA-DROBNIK – flet

Paweł DROBNIK – klarnet

Grzegorz SIEK – perkusja

Beata SŁOMIAN – perkusja

 

 

♦ KUP BILET

(bilety dostępne tylko w internecie)

 

KONCERT RODZINNY: MUZYKA I ZWIERZĘTA, 22 IV 2023, godz. 11:00, Aula UAM w Poznaniu

 

Dyrekcja Filharmonii Poznańskiej zastrzega sobie możliwość zmiany terminów, miejsc, wykonawców i programów koncertów oraz cen biletów.

Zwroty biletów możliwe są jedynie w przypadku odwołania wydarzenia lub zmian ujętych w regulaminach wydarzeń. W pozostałych przypadkach zwroty nie są możliwe. Ograniczenia te wynikają z zapisów regulaminu Serwisu Bilety24 oraz ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. 2014 poz. 827), art. 38 pkt 12 oraz 13.