Informujemy, że w otwartej sprzedaży pojawiły się bilety na marcowy Koncert Rodzinny z cyklu MUZYKOTEKA –  Muzyka i kosmos.  

(LINK DO ZAKUPU)

 

MUZYKOTEKA to sobotnie koncerty rodzinne, organizowane raz w miesiącu w Auli Uniwersyteckiej w Poznaniu. Dla małych (od 6. roku życia) i dużych miłośników muzyki, dla dawnych i nowych przyjaciół Pro Sinfoniki, dla znawców i amatorów, a także dla tych, których najzwyczajniej zainteresują nasze muzyczne projekty.

HISTORIA sobotnich koncertów sięga początków Pro Sinfoniki. Ich celem było i jest ukazanie piękna i różnorodności muzyki. Na Pro Sinfonicznej estradzie oklaskiwana była niezliczona rzesza artystów, wykonywane były dzieła różnych epok: stare i nowe, pochodzące z różnych stron świata. Istna muzykoteka, z której możecie brać to, co lubicie, czyli tradycyjne koncerty symfoniczne, muzykę ludową, muzykę popularną w niebanalnych opracowaniach, a także kino (nie takie) nieme.

Byli tacy, którzy uważali, że w Kosmosie rozbrzmiewa muzyka, a jej źródłem są ciała niebieskie poruszające się na różnych poziomach…

KONCERT RODZINNY: MUZYKA I KOSMOS, 11 III 2023, godz. 11:00, Aula UAM w Poznaniu

wykonawcy:

Sepia Ensemble

w programie:

Marcel Chyrzyński – Betelgeuse 
Gráinne Mulvey – Entropy  
George Crumb – Makrokosmos  
Kelly-Marie Murphy – Dark Energy

 

KUP BILET