Informujemy, że na portalu Bilety24.pl dostępne są już dwie pule biletów na marcową odsłonę MUZYKOTECZKI pt. „Wiosenne tryle”.  (LINK DO ZAKUPU)

Już 18 marca, o godzinie 10:00 i 11:30, zapraszamy na kolejną odsłonę MUZYKOTECZKI – „Wiosenne tryle” do Sali Lubrańskiego Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

AKTUALIZACJA: BRAK BILETÓW

Wiosna to taka pora roku, na którą wszyscy czekamy.. Robi się ciepło, dni stają się coraz dłuższe.

Wraz z pierwszymi promieniami słońca cała przyroda budzi się do życia, a nic tak nie przyozdabia wiosennej aury, jak ptasie trele.
Pełna rechoczących żab łąka, rozśpiewany las, szumiąca rzeka…
Jeśli chcecie razem z nami usłyszeć odgłosy wiosny, koniecznie
zajrzyjcie na MUZYKOTECZKĘ!

MUZYKOTECZKA – czyli Filharmonia dla MALUSZKA to cykl koncertów dedykowany najmłodszym odbiorcom, którzy rozpoczynają swoją przygodę z muzyką.
Cykl ma charakter edukacyjny, a jego celem jest stopniowa i systematyczna nauka aktywnego słuchania, wypracowanie poczucia rytmu, rozbudzenie dziecięcej wyobraźni i wrażliwości muzycznej oraz rozwój umiejętności komunikacyjnych.

W rodzinnej atmosferze, na mięciutkim dywanie, wśród kolorowych poduszek, dzieci będą nie tylko aktywnie słuchać ale też śpiewać, klaskać a nawet podejmować pierwsze próby muzykowania.

Koncerty MUZYKOTECZKI są autorską metodą edukacji wczesnomuzycznej uwzględniająca neurobiologię mózgu dziecka, a także posiłkującą się sprawdzonymi koncepcjami E. J. Dalcrozea, E. E. Gordona, K. Orffa oraz TPR (Total Physical Response).
Dawka bodźców dostosowana do możliwości percepcyjnych najmłodszych melomanów rozbudza integrację sensoryczną, wzmacnia koncentrację uwagi, poczucie wartości, spostrzegawczość, harmonię ruchów oraz pozytywne emocje.

Wszystkich chętnych zapraszamy do Sali Lubrańskiego, w budynku Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, przy ul. Wieniawskiego 1 w Poznaniu.
Przeciętny czas koncertu to 30 minut.

MUZYKOTECZKA to doskonała zabawa dla najmłodszych, a zarazem sposób na wspólne, rodzinne spędzenie czasu!

BILETY
Od tego sezonu, bilety na MUZYKOTECZKĘ będzie można nabywać TYLKO w internecie.

Koszt biletu dla dziecka z jednym opiekunem to 30 zł.
Każdorazowo, do dystrybucji trafiać będzie limitowana liczba – 70 biletów.
Nie będzie możliwości zakupu biletu przed koncertem, w kasie biletowej UAM.

WAŻNE: zakup na stronie Bilety24.pl (wersja przykładowa) 1 bilet = dziecko + opiekun = jedna transakcja.