W związku z dużym zainteresowaniem i Państwa licznymi pytaniami o dodatkowe bilety na listopadowe spotkanie „Paczka w pointach” –  26 listopada, o godzinie 11:30 – odbędzie się drugie spotkanie dla najmłodszych słuchaczy koncertów Pro Sinfoniki – Filharmonii Poznańskiej!

MUZYKOTECZKA  – czyli Filharmonia dla MALUSZKA to cykl koncertów dedykowany najmłodszym odbiorcom, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z muzyką.

Cykl ma charakter edukacyjny, a jego celem jest stopniowa i systematyczna nauka aktywnego słuchania, wypracowanie poczucia rytmu,  rozbudzenie dziecięcej wyobraźni i wrażliwości muzycznej oraz rozwój umiejętności komunikacyjnych.
W rodzinnej  atmosferze, na mięciutkim dywanie, wśród kolorowych poduszek, dzieci będą nie tylko aktywnie słuchać ale też śpiewać, klaskać a nawet podejmować pierwsze próby muzykowania.
Koncerty MUZYKOTECZKI są autorską metodą edukacji wczesnomuzycznej uwzględniająca neurobiologię  mózgu dziecka, a także posiłkującą się sprawdzonymi koncepcjami   E. J. Dalcrozea, E. E. Gordona, K. Orffa oraz TPR (Total Physical Response).
Dawka bodźców dostosowana do możliwości percepcyjnych najmłodszych melomanów rozbudza integrację sensoryczną, wzmacnia koncentrację uwagi, poczucie wartości, spostrzegawczość, harmonię ruchów oraz pozytywne emocje.
BILETY

Od tego sezonu, bilety na MUZYKOTECZKĘ  można nabywać TYLKO w internecie. Sprzedaż prowadzona jest za pośrednictwem portalu  Bilety24.pl i naszą stronę LINK DO ZAKUPU

Koszt biletu dla dziecka wraz z jednym opiekunem to 30 zł.

Każdorazowo, do dystrybucji trafiać będzie limitowana liczba – 70 biletów.

Nie będzie możliwości zakupu biletu przed koncertem, w kasie biletowej UAM.

 

WAŻNE: zakup na stronie Bilety24.pl (wersja przykładowa) 1 bilet = dziecko + opiekun = jedna transakcja.

(każda kolejna osoba uczestnicząca to zakup kolejnego biletu)