Informujemy, że pula biletów na pierwszy koncert MUZYKOTECZKI pt. Witamy w krainie muzyki, została wyczerpana.

Kolejna pula biletów (w liczbie 60 sztuk), na listopadowe spotkanie, zostanie wprowadzona do sprzedaży w tygodniu po pierwszym koncercie.

Przypominamy, że od tego sezonu, bilety na MUZYKOTECZKĘ będzie można nabywać TYLKO w internecie. Sprzedaż prowadzona będzie za pośrednictwem portalu  Bilety24.pl i naszą stronę LINK DO ZAKUPU

Koszt biletu dla dziecka wraz z jednym opiekunem to 30 zł.

Każdorazowo, do dystrybucji trafiać będzie limitowana liczba – 60 biletów.

Nie będzie możliwości zakupu biletu przed koncertem, w kasie biletowej UAM.

WAŻNE: zakup na stronie Bilety24.pl (wersja przykładowa) 1 bilet = dziecko + opiekun = jedna transakcja.

 

O KONCERTACH

MUZYKOTECZKA to cykl koncertów dedykowany najmłodszym odbiorcom (3-5 lat), którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z muzyką.  Ideą cyklu jest nauka aktywnego słuchania, rozbudzenie dziecięcej wyobraźni i wrażliwości muzycznej oraz wypracowanie poczucia rytmu.

Koncerty te są doskonałą okazją do poznania instrumentów muzycznych,  osłuchania się ze wspaniałymi dziełami, a nawet do podjęcia pierwszych prób muzykowania. Czas i formuła dostosowane są do wieku i możliwości percepcyjnych odbiorców, a utwory przeplatane są opowieściami o muzyce i animacjami.

Wszystkich chętnych zapraszamy raz w miesiącu, do Sali Lubrańskiego, w budynku Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, przy ul. Wieniawskiego 1 w Poznaniu. Przeciętny czas koncertu to 30 minut.

MUZYKOTECZKA to doskonała zabawa dla najmłodszych, a zarazem sposób na wspólne, rodzinne spędzenie czasu!