MUZYKOTECZKA powraca! Po ponad dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa, sobotnie audycje dla najmłodszych powracają do Sali Lubrańskiego UAM.

W tym sezonie, dla  najmłodszych, przygotowaliśmy szereg niespodzianek. Sezon muzycznych spotkań rozpoczniemy w sobotę  24 września o godzinie 10:00 koncertem „Witamy w krainie muzyki”. Tego dnia zaprosimy Was w podróż do krainy, w której króluje muzyka. Poznacie nowych  przyjaciół   oraz  reguły panujące w krainie królowej Muzyki. Tego dnia nie zabraknie dobrej zabawy, pięknych melodii i energicznych rytmów. Przygotujcie zatem ręce do klaskania i nogi do tupania!

 

PROGRAM

Drodzy Rodzice! Harmonogram koncertów w sezonie 2022/23 możecie zobaczyć TUTAJ.

 

BILETY

Od tego sezonu, bilety na MUZKOTECZKĘ będzie można nabywać TYLKO w internecie. Sprzedaż prowadzona będzie za pośrednictwem portalu  Bilety24.pl i naszą stronę LINK DO ZAKUPU

Koszt biletu dla dziecka wraz z jednym opiekunem to 30 zł.

Każdorazowo, do dystrybucji trafiać będzie limitowana liczba – 60 biletów.

Nie będzie możliwości zakupu biletu przed koncertem, w kasie biletowej UAM.

WAŻNE: zakup na stronie Bilety24.pl (wersja przykładowa) 1 bilet = dziecko + opiekun = jedna transakcja.

 

O KONCERTACH

MUZYKOTECZKA to cykl koncertów dedykowany najmłodszym odbiorcom (3-5 lat), którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z muzyką.  Ideą cyklu jest nauka aktywnego słuchania, rozbudzenie dziecięcej wyobraźni i wrażliwości muzycznej oraz wypracowanie poczucia rytmu.

Koncerty te są doskonałą okazją do poznania instrumentów muzycznych,  osłuchania się ze wspaniałymi dziełami, a nawet do podjęcia pierwszych prób muzykowania. Czas i formuła dostosowane są do wieku i możliwości percepcyjnych odbiorców, a utwory przeplatane są opowieściami o muzyce i animacjami.

Wszystkich chętnych zapraszamy raz w miesiącu, do Sali Lubrańskiego, w budynku Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, przy ul. Wieniawskiego 1 w Poznaniu. Przeciętny czas koncertu to 30 minut.

MUZYKOTECZKA to doskonała zabawa dla najmłodszych, a zarazem sposób na wspólne, rodzinne spędzenie czasu!