Drodzy Słuchacze!

Już w najbliższą sobotę, o godzinie 11.00, spotkamy się ponownie by razem zainaugurować 54. sezon koncertem rodzinnym z cyklu Muzyka Wielkich Miast „Bergen, Oslo, Sztokholm”.

Najnowsze rozporządzenia Rady Ministrów (z 4 i 11 czerwca 2021) dają nam możliwość spotykania się z Wami w szerszym niż dotychczas gronie, choć nadal w reżimie sanitarnym.
W trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo i zdrowie część miejsc siedzących w Auli UAM pozostaje wyłączona z użytkowania.

Wzorem spotkań z ubiegłego sezonu, przed wejściem do Auli, bardzo prosimy o wypełnienie oświadczeń zdrowotnych. Jeśli natomiast chcieliby Państwo usprawnić procedurę wejścia na koncert można okazać nam paszporty covidowe, wówczas składanie oświadczenia jest zbędne.

Przypominamy o konieczności zasłaniania nosa i ust maseczkami w całym budynku Auli Uniwersyteckiej, a także utrzymania dystansu, zarówno we foyer, jak i na widowni.

W dniu koncertu, obszerny program, wraz z ilustracjami miast, dostępny będzie dla każdego słuchacza w formie bezpłatnego QR-kodu.

Od jutra, za pośrednictwem systemu Bilety24.pl, dla osób które nie posiadają karnetów, uruchomiona zostanie sprzedaż pojedynczych biletów na nadchodzące wydarzenie.

Karnetowiczów, którzy nie zrealizowali jeszcze swoich zamówień, prosimy o dokonanie płatności i odbiór karnetów możliwie do piątku, 1 października, w kasie, w holu Auli UAM.

Do zobaczenia!