DLA MŁODYCH KONESERÓW

Spotkania z muzyką w ramach cyklu MUZOMOBIL, z którymi od lat podróżujemy po całej Wielkopolsce, są niepowtarzalną szansą na koncert muzyki nie zawsze poważnej, ale zawsze na poziomie, w wykonaniu muzyków i prelegentów, których pomysłem na życie są koncerty dla uczniów szkół.

W doborze repertuaru kierujemy się sumą wieloletniego doświadczenia i obserwacji zmian zachodzących wśród dzieci na przestrzeni ostatnich latach, zwłaszcza w zakresie odbioru szeroko rozumianej muzyki klasycznej.

Audycje adresowane są do dzieci w wieku wczesnoszkolnym (klasy 1-3 szkoły podstawowej). Przeciętny czas ich trwania to 30-minut.

Drodzy Przyjaciele!

Długą tradycją Pro Sinfoniki są koncerty dla dzieci w różnych zakątkach Wielkopolski. Bardzo  cieszymy się, że możemy być częścią Waszej szkolnej codzienności. To dla nas wielka radość, ale też duża odpowiedzialność!

Z myślą o Was przygotowaliśmy kolejną edycję spotkań, której program zobaczyć możecie poniżej.

ZOBACZ AKTUALNY PROGRAM KONCERTÓW SZKOLNYCH

OFERTA KONCERTOWA

1. Koszt jednej audycji – 300,00 zł* – związany jest z podpisaniem przez przedszkole porozumienia na cykl 9 koncertów. Przewidujemy realizację innej liczby koncertów, po uprzednim ustaleniu

2. Oferujemy koncerty nadzwyczajne. Koszt ustalany jest indywidualnie

3. Nie pobieramy opłat za cały cykl koncertowy z góry. Płatność regulowana jest przelewem, po  koncercie, na podstawie faktury.

*na terenie powiatu poznańskiego dojazd GRATIS

CHCESZ, ŻEBYŚMY PRZYJECHALI DO CIEBIE? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:

tilmer@filharmoniapoznanska.pl
tel. +48 61 853 71 07
ZOBACZ ARCHIWALNE PROGRAMY KONCERTÓW