DLA MŁODYCH KONESERÓW

Spotkania z muzyką w ramach cyklu Muzomobil, z którymi od lat podróżujemy po całej Wielkopolsce, są niepowtarzalną szansą na koncert muzyki nie zawsze poważnej, ale zawsze na poziomie, w wykonaniu muzyków i prelegentów, których pomysłem na życie są koncerty dla uczniów szkół małych i dużych.

W doborze repertuaru kierujemy się sumą wieloletniego doświadczenia i obserwacji zmian zachodzących wśród młodzieży szkolnej w ostatnich latach, zwłaszcza w zakresie odbioru szeroko rozumianej muzyki klasycznej.

Poznajmy się!

Długą tradycją Pro Sinfoniki są koncerty dla dzieci i młodzieży w różnych zakątkach Wielkopolski. Bardzo  cieszymy się, że możemy być częścią Waszej szkolnej codzienności. To dla nas wielka radość, ale też odpowiedzialność.

Korzystając  z wieloletniego doświadczenia i obserwacji, w 54. sezonie proponujemy cykl 8 koncertów pt. „Poznajmy się”

Formuła i czas spotkań muzycznych dostosowana jest do wieku słuchaczy. Dla starszych odbiorców (licea, wyższe klasy szkoły podstawowej) proponujemy 50-minutowe, a dla najmłodszych (klasy 1-3 szkoły podstawowej) 30-minutowe koncerty.

ZOBACZ PROGRAM KONCERTÓW „POZNAJMY SIĘ”

OFERTA KONCERTOWA

1. Koszt jedneej audycji – 300,00 zł – jest związany z podpisaniem przez szkołę porozumienia na cykl 8 koncertów. Przewidujemy realizację innej liczby koncertów, po uprzednim ustaleniu.

2. W przypadku nauczania hybrydowego dostępne będą audycje online.
3. Oferujemy koncerty nadzwyczajne. Koszt ustalany jest indywidualnie
4. Nie pobieramy opłat za cały cykl koncertowy. Płatność regulowana jest przelewem, po każdym koncercie
5. Wystawiamy faktury

CHCESZ, ŻEBYŚMY PRZYJECHALI DO CIEBIE? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:

tilmer@filharmoniapoznanska.pl
tel. +48 61 853 71 07
ZOBACZ ARCHIWALNE PROGRAMY KONCERTÓW