Drodzy Przyjaciele Pro Sinfoniki,

 

od 4 czerwca 2018 przyjmować będziemy rezerwacje karnetów Pro Sinfoniki – Muzykoteki i Muzykoteczki na sezon 2018/2019
wyłącznie drogą e-mailową na adres: biuropros@filharmoniapoznanska.pl 

Od nowego sezonu, spotkania dla najmłodszych słuchaczy Pro Sinfoniki – Muzykoteczka –  odbywać się będą w soboty, w dwóch grupach wiekowych: młodsze dzieci (0-3 lat) godz. 10.00, starsze dzieci (4-6 lat ) godz. 11:00.

W związku z nowymi regulacjami prawnymi dot. ochrony danych osobowych, każdy Państwa e-mail w sprawie rezerwacji karnetów, musi zawierać następującą klauzulę:

Administratorem danych zawartych w niniejszym zamówieniu jest Filharmonia Poznańska – Biuro Pro Sinfoniki. Dane te będą przetwarzane w procesie sprzedaży karnetów i biletów na koncerty cyklu Muzykoteka Młodego Człowieka w sezonie 2018/2019 oraz w procesie obsługi publiczności w trakcie sezonu artystycznego, w tym również – o ile zajdzie taka konieczność – do kontaktu bezpośredniego. Możemy je także przetwarzać w celu przekazania informacji o organizowanych przez Filharmonię wydarzeniach artystycznych. Pełna informacja dotycząca bezpieczeństwa Państwa danych osobowych oraz praw wynikających z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony danych osób fizycznych, znajduje się na stronie www.filharmoniapoznanska.pl/o-filharmonii/rodo
Zapoznałem (-łam) się z niniejszą informacją i zgadzam się na przetwarzanie ww. danych w celach opisanych wyżej.

Harmonogram koncertów oraz szczegóły dot. odbioru karnetów pojawią się wkrótce na naszej stronie internetowej oraz profilu Facebook.

Zespół Pro Sinfoniki