DLA MŁODYCH KONESERÓW

Spotkania z muzyką w ramach cyklu Muzomobil, z którymi od lat podróżujemy po całej Wielkopolsce, są niepowtarzalną szansą na koncert muzyki nie zawsze poważnej, ale zawsze na poziomie, w wykonaniu muzyków i prelegentów, których pomysłem na życie są koncerty dla uczniów szkół małych i dużych.

W doborze repertuaru kierujemy się sumą wieloletniego doświadczenia i obserwacji zmian zachodzących wśród młodzieży szkolnej w ostatnich latach, zwłaszcza w zakresie odbioru szeroko rozumianej muzyki klasycznej.

Oko w oko z Filharmonią

Długą tradycją Pro Sinfoniki są koncerty dla dzieci i młodzieży w różnych zakątkach Wielkopolski. Bardzo  cieszymy się, że możemy być częścią Waszej szkolnej codzienności. To dla nas wielka radość, ale też odpowiedzialność.

Korzystając zatem z wieloletniego doświadczenia i obserwacji, w 51. sezonie proponujemy cykl 9 koncertów pt. „Oko w oko z Filharmonią”

Formuła i czas spotkań muzycznych dostosowana jest do wieku słuchaczy. Dla starszych odbiorców (licea, wyższe klasy szkoły podstawowej) proponujemy 50-minutowe, a dla najmłodszych (klasy 1-3 szkoły podstawowej) 30-minutowe koncerty.

POBIERZ PROGRAM KONCERTÓW „OKO W OKO Z FILHARMONIĄ”

OFERTA KONCERTOWA

1. Koszt jednego koncertu – 350,00 zł – jest związany z podpisaniem przez szkołę umowy na realizację w roku szkolnym 10 koncertów. Przewidujemy realizację innej liczby koncertów, jednak nie mniejszej niż 5.
2. Zamówienie koncertu nadzwyczajnego
3. Koncert 30-minutowy dla najmłodszych – 270,00 zł.
4. Filharmonia nie pobiera opłat za cały cykl koncertowy z góry. Płatność realizowana jest po każdym koncercie oddzielnie. Możliwa płatność przelewem. Wystawiamy faktury.

CHCESZ, ŻEBYŚMY PRZYJECHALI DO CIEBIE? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:

TOMASZ ILMER
TOMASZ ILMERKoordynator koncertów Muzomobil - Koncerty szkolne
tilmer@filharmoniapoznanska.pl
tel. +48 61 853 71 07
PIOTR NIEWIEDZIAŁ
PIOTR NIEWIEDZIAŁKoordynator koncertów Muzomobil - Koncerty szkolne
ZOBACZ ARCHIWALNE PROGRAMY KONCERTÓW